עורכת דין רחל אבן - משרד עו"ד רות דיין

עו"ד רחל אבן

בת 39. נשואה לשי ואמא לילד בן שלוש.

השכלה: בעלת תואר ראשון LLB במשפטים ותואר ראשון BA בממשל. בעלת תעודת מגשרת מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב ותעודת גישור במשפחה מטעם לשכת עורכי הדין. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2010.

התמחות: התמחתה בתחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית במחלקת הליטיגציה של משרד צלרמאייר-פילוסוף ושות'. המחלקה בראשותו של עו"ד איל רוזובסקי התמזגה לאחרונה עם מחלקת הליטיגציה במשרד עו"ד מיתר ליקוורניק ושות'.

וותק במשרד: הצטרפה למשרדינו בשנת 2014.

הכי אוהבת בתחום דיני המשפחה: "מה שהניע אותי להתמחות בדיני משפחה היה הרצון להילחם למען צדק והוגנות בעקבות מקרה אי צדק שהייתי עדה לו בבית המשפט כאשר ליוויתי חברה בהליך גירושין כואב. לאורך כל ההליך ההחלטות של בית המשפט בעניינה של חברתי היו מנותקות מהמציאות.

למשל פסיקת דמי מזונות ילדים שהספיקו בקושי לקיום בתנאי מחייה מינימליים. אני רגישה במיוחד לסיטואציה בה נתונים ילדים בהליכי הגירושין של הוריהם. כשאני נתקלת בתופעה של פגיעה בטובת הילד על ידי אחד מהוריו זה נוגע בי במקום מאוד אישי. הורה שמנצל את ילדו לצורך פגיעה בהורה האחר זו רעה חולה של תחום העיסוק שלנו".

מקרה זכור במיוחד: "באחד מתיקי המשרד שהיה בטיפולי דרש אב לערוך בדיקת רקמות לשבעה ילדיו המשותפים עם הלקוחה שייצגנו. מדובר במשפחה חרדית. הבעל התעקש כי כל שבעת הילדים המשותפים לו ולרעייתו אינם פרי זרעו.

בית המשפט השתכנע מטיעוננו ודחה את תביעת האב תוך חיובו בהוצאות משפט גבוהות במיוחד. במקרה השני ייצגנו אב שנטען לגביו כי הוא פוגע מינית בביתו התינוקת. כמובן שהייתה זו עלילת שווא שהעלילה עליו אימה של התינוקת המשותפת, אבל ההוכחה שמדובר בעלילת שווא דרשה מאמצים רבים לאורך הליך ארוך ומורכב".

אם לא היית עורכת דין היית: פסיכולוגית.

שני דברים  שלא יודעים עליך: "אני מכורה לאדרנלין. חובבת כל ספורט ימי ובמיוחד רכיבה על אופנוע ים. אני מתלהבת ממכוניות מרוץ – בקיצור, כל מה שמהיר".

דברים שאוהבת לעשות בשעות הפנאי: לבלות בחוף הים, עם המשפחה ועם חברים.

ספר או סרט אהוב במיוחד: הסרט "מחוברים לחיים" והספר של ד"ר סוס "אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים".

ציטוט אהוב במיוחד: שופט בית המשפט העליון ד"ר מישאל חשין כתב פעם בפסק דין: "קטן הוא אדם, הוא בן אדם, הוא איש – גם אם איש קטן בממדיו. ואיש, גם איש קטן, זכאי בכל זכויותיו של איש גדול".

פגישת ייעוץ

לא מתחילים הליך משפטי מבלי שבדקתם את זכויותיכם, הבנתם מה עומד לפניכם וקיבלתם תכנית פעולה מדויקת ומותאמת למצבכם. לתיאום פגישת יעוץ פנו למשרדנו על ידי מילוי פרטים בטופס או בטלפון 03-6708888

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

לתיאום פגישת ייעוץ
עם עו"ד רות דיין

מעדיפים להשאיר פרטים טלפונית? 03-6708888
התחייבות לדיסקרטיות מוחלטת

לקבלת ייעוץ משפטי פרטני